Parça Kontör

Hakkımızda

On yılı aşkın süredir hizmet vermekte olup kazandığımız deneyimleri teknoloji ile birleştirerek sizlere üst düzey bir hizmet vermek için titiz bir çalışma gerçekleştirmekteyiz. Sektörde devrim yaratan çalışmalarımız ile işlemleriniz fevkalade pratik ve hızlı ve bir o kadar da sorusuz ve güvenilir bir şekilde ifa ediyoruz. Sektörün sorunlarını ve bireylerin yaşadığı problemlerin farkındayız. Hizmetlerimizi ise bu farkındalığa göre düzenlemekte ve sorunların çok yaşandığı noktalara ağırlık vermekteyiz. Royal Telekomünikasyon Teknolojik Ürünler Otomotiv Sanayi Ticaret Limited Şirketi hakkında bilgi sahibi olmak ve gerçekleştirdiğimiz hizmetleri öğrenmek istiyorsanız:

  • Yedi gün yirmi dört saat gayet sorunsuz bir şekilde limit sınırı olmaksızın TL ve parça kontör yüklemesi yapabilirsiniz.
  • Parça kontör piyasasında ezberleri bozan bir tasarım ve hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz.
  • Yapılan tüm işlemleriniz herhangi bir hata ya ada eksik olmaksızın raporlanmakta ve muhafaza edilmektedir.
  • Sizlere hizmet veren ekibimiz bu hizmetleri severek yapmakta ve sizlerin memnuniyetini esas gaye edinmektedir.
  • Banka aracılığı ile yatırdığınız ödemeler 7 / 24 online olarak bakiyenize yüklenmektedir.
  • Daha önce sıklıkla sorun ve problem yaşadığınız sistemleri ve noktaları bilmekte ve bu konuda aynı sorunlarla baş başa kalmamanız adına ciddi bir çalışma vermekteyiz. Tüm hizmetlerimizi ise hız ve kaliteden ödün vermeden ifa etmekteyiz.
  • Resmi tatiller dâhil olmak üzere her gün ve her saatte ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri hattımız ile olası tüm problemlerde çözüm için sizlerin yanındayız.
parça kontör

Ücretsiz Kontör Bayiliği

Hızlı, sorunsuz parça kontör yüklemesi yapabileceğiniz aradığınızda müşteri hizmetlerine anında ulaşabileceğiniz Türkiye'deki ilk online kontör sitesine hoşgeldiniz.

Parça Kontör Bayiliği

fatura ödeme

Ücretsiz Fatura Bayiliği

Fatura ödeme hizmetimiz artık online gerçekleşmektedir.
Müşteri dükkandan ayrılmadan faturası ödenmiş olur eğer aldığı hizmet kesilmiş ise anında açılır kullanıma başlayabilir.

Fatura Ödeme Bayiliği